The Prague British School – výuka angličtiny Praha

Vsaďte na soukromou školu s britským stylem vzdělání

Naše soukromá škola poskytuje základní a středoškolské britské vzdělání. Jedná se o dobrý start do studijního i profesního života. Součástí studijního programu je výuka angličtiny i mateřského jazyka. Nabízíme vzdělávací programy v podobě International Primary Curriculum a sylabů IGCSE a IB.

  • Vlastina 500/19
  • Praha 6 - Liboc
  • 161 00
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Poskytujeme atraktivní vzdělání pro současný svět

Využijte nabídku smysluplného britského vzdělání v mezinárodní komunitě. Naši školu navštěvuje více než 800 žáků původem z 57 různých zemí.

Naším cílem je, aby z každého z nich vyrostla silná osobnost, připravená se plně realizovat v současném světě. K této snaze nám dopomáhá sbor zkušených a kvalifikovaných učitelů, schopných pracovat s žáky na základě jejich individuálních vlastností a potřeb.   

Věříme v důležitost spolupráce mezi školou a domovským prostředím. Vítáme proto zapojení rodičů do rozličných školních aktivit.

Britský styl vzdělání s výukou angličtiny je dobrým životním startem. Přijďte k nám a přesvědčte se na vlastní oči, co může naše soukromá škola vašemu dítěti nabídnout.

Soukromá škola s nabídkou základního i gymnaziálního studia

Na naší soukromé základní škole vychází výuka angličtiny a matematiky z Národního kurikula pro Anglii. Zbylé předměty vyučujeme v souladu se světově uznávaným vzdělávacím programem International Primary Curriculum. Jeho základem je učení prostřednictvím tematického přístupu, který napomáhá maximálnímu rozvíjení schopností každého žáka.

V sedmém ročníku studia přecházejí žáci ze základní školy na gymnázium. Zde je čeká další rozvinutí jejich akademického záběru a příprava na zkoušky IGCSE a IB.

Spolupracujeme rovněž se sesterskou Česko Britskou Základní Školou, která nabízí bilingvní česko-britské studium v 1. stupni pro česky mluvící děti.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.